Aktuality

Česká volejbalová euforie! Smečař ohromil: Jako návrat do školky

V nejdůležitější moment předvedl svoji specialitu. Volejbalista Martin Licek lišáckým servisem proměnil český mečbol ve finále Zlaté Evropské ligy. „Říká se, že mistři končí esem a jsem rád, že se nám to podařilo a máme zlato,“ radoval se sedmadvacetiletý smečař po vítězství 3:1 nad favorizovaným Tureckem.

21. červen 2022

Složilův pád. Poslední vítěz Velké pardubické skončil v umělém spánku

Pavel Složil, vítěz poslední Velké pardubické, měl v neděli Meranu těžký pád. V italské nemocnici byl v umělém spánku. Podle zpráv trenéra Josefa Váni mladšího se jeho zdravotní stav naštěstí výrazně zlepšuje. „Všechny výsledky vyšly na výbornou. I cétéčko,“ řekl Váňa pro iSport.cz.

Oslavy českého šampiona Procházky: Pivo, fanoušci a vítězná cigareta

PŘÍMO ZE SINGAPURU | Skvělý i perný den. Kdo by si myslel, že má šampion UFC po pekelné bitvě klid a možnost vydechnout, plete se. Jen několik desítek minut poté, co Jiřímu Procházkovi připnuli vytoužený opasek UFC, musel rychle splnit několik povinností. Server iSport.cz sledoval z bezprostřední vzdálenosti chvíle po velkém triumfu českého bojovníka.

13. červen 2022

Češi proti Španělsku: Šance bez užitku, ale i odvážný presink a šéf obrany

Čtyři mimořádné zápasy v elitní skupině Ligy národů zakončili čeští fotbalisté v Málaze. Proti Španělsku nešlo o špatný výkon, nicméně prohra 0:2 jasně ukazuje, na jaké straně ležela vyšší kvalita. Šilhavého výběr vlétl do utkání sympatickým presinkem, ale pohořel na zahozené šance. Naopak domácí své akce zúročili a uzmuli tři body. Jak vypadalo utkání proti velkému favoritovi?

Zlobivou šampionku krotí Dlouhý: Chce to čas, ale pak si držte klobouky

Vytáhlá postava, dlouhé nohy i ruce - ideální páky, s nimiž může tlouct do tenisáků. A v pravé paži má švih jak málokdo. Nadarmo nepřipomíná Lucie Havlíčková na kurtu Petru Kvitovou. Sedmnáctiletá slečna je sice ještě světelné roky vzdálená výsledkům slavné krajanky, čerstvý singlový i deblový titul z juniorky Roland Garros ale něco naznačují. Pokud bude i nadále úspěšně pokračovat krocení „zlobivé slečny“, čekají nás zajímavé časy. „To si pak držte klobouky,“ tvrdí její kouč Lukáš Dlouhý.

7. červen 2022

SESTŘIH: Edmonton - Colorado 5:6p. Francouz vychytal finále Stanley Cupu

Hokejisté Colorada s Pavlem Francouzem v brance vyhráli v Edmontonu 6:5 v prodloužení, ovládli sérii 4:0 na zápasy a po 21 letech postoupili do finále play off NHL. Český gólman pomohl hostům k postupu třiceti zákroky. Hned pět bodů za gól a čtyři asistence získal obránce Avalanche Cale Makar. Po postupu Colorada je jisté, že Stanleyův pohár získá potřetí za sebou český hokejista.

SESTŘIH: Palát rozhodl v poslední minutě! Tampa snížila sérii s Rangers

Český útočník Ondřej Palát gólem v poslední minutě dokonal obrat hokejistů Tampy Bay z 0:2 na 3:2 a ve finále Východní konference play off NHL proti New York Rangers přispěl k první výhře obhájců Stanley Cupu. Třemi body za gól a dvě asistence se blýskl útočník Nikita Kučerov

6. červen 2022

Natěšený Černý nabil na Kuchtovu parádu: Jeho zakončení? Fenomenální

Spolu s Adamem Hložkem naskočil do zápasu proti Španělsku (2:2) v 59. minutě. Václav Černý si proti technickým velmistrům zahrál s velkou chutí, po těžkém zranění kolene si konečně naplno užívá fotbal. V remízovém duelu přispěl nádhernou asistencí na Kuchtův gól, který dokonalou akci zakončil lobem ve stylu Karla Poborského.

SESTŘIH: Finsko – Kanada 4:3p. Suomi slaví první zlato na domácím MS

V únoru ovládlo Finsko olympiádu a zlatý mejdan pokračuje! Domácí tým Suomi vyhrál i mistrovství světa. Tohle je teď vládce mezinárodního hokeje. Kouč Jukka Jalonen svůj výběr naučil vyhrávat. Tentokrát nešlo o žádný beton a těžkou defenzivu. Kanada byla hodně agresivní, dotáhla dvougólové manko, byla to jízda. Ale zlato slaví Finsko. Vyhrálo 4:3 v prodloužení, vítězný gól vstřelil střelec Sakari Manninen.

30. květen 2022

Krejčí: Nikdy jsem v nároďáku nechtěl vyhrát víc. Skončí v repre?

PŘÍMO Z TAMPERE | Během turnaje příliš hovorný nebyl. Často odpovídal stroze. Až s medailí na krku se David Krejčí rozpovídal více. Šampionát si bral osobně, strašně moc chtěl uspět. Povedlo se. „Za nároďák jsem nezažil zápas, který bych chtěl vyhrát více než tenhle. Jsem strašně rád, že se to podařilo,“ vykládal s nesmělým úsměvem na tváři po bronzové výhře 8:4.